1. Godziny otwarcia przedszkola: 6:30-16:00.
 2. Prosimy o przyprowadzanie dziecka najpóźniej do godz. 8:30!!!
 3. Prosimy o zgłaszanie późniejszego przyjścia dziecka do przedszkola z powodu np. wizyty u lekarza.
 4. W ramach dbania o bezpieczeństwo dzieci prosimy o zamykanie furtki na zasuwę.
 5. Wyprawkę dla dziecka zakupuje przedszkole (blok, farby, plastelina, kredki, kleje, nożyczki itd.) składka wynosi 20 zł miesięcznie, będzie zbierana przez przedstawicieli Rady Rodziców. I rata 100zł do końca września 2021r., II rata 100zł do końca stycznia 2022r.
 1. Prosimy, aby dziecko miało wygodny i nie krępujący ruchów strój codzienny, dobierajmy garderobę tak, aby łatwo ją zdjąć (spodnie z gumką, luźne koszulki i bluzy wciągane przez głowę, obuwie na rzepy).
 2. Prosimy o przygotowanie podpisanego worka z obuwiem zmiennym oraz ubrania na przebranie na wypadek ,,awarii’’.
 3. Prosimy o bieżące zapoznawanie się z tablicą ogłoszeń w przedszkolu.
 4. Prosimy o przygotowanie dla dziecka stroju gimnastycznego oraz obuwia zmiennego (dotyczy tylko grupy starszaki).
 5. W przedszkolu przestrzegamy zasad higieny osobistej. Prosimy, aby każdy z rodziców przyniósł paczkę chusteczek higienicznych (w kartonowym pudełku).
 6. Prosimy o częste sprawdzanie głów dzieci i o ewentualne sygnały w celu szybkiej reakcji.
 7. Każdy rodzic we własnym zakresie ubezpiecza swoje dziecko.
 8. Prosimy o przestrzeganie zasady nieprzynoszenia zabawek przez dzieci do przedszkola.
 9. Prosimy, aby dzieci nie nosiły biżuterii. Przedszkole nie ponosi odpowiedzialności za nią.
 10. Prosimy, aby dzieci nie nosiły ze sobą do przedszkola słodyczy i napojów.
 11. Prosimy, aby poczęstunek z okazji urodzin przygotowywać adekwatnie do ilości dzieci w grupie (max.25) Dzieci przynoszą poczęstunek tylko dla swojej grupy (może to być jeden cukierek, babeczka lub owoc).
 12. Posiłki w przedszkolu to: śniadanie: godz. 8:30, obiad: godz. 11:30, podwieczorek: godz. 13:30.
 13. Jeżeli mają Państwo potrzebę konsultacji z nauczycielem prosimy o kontakt z odpowiednim wychowawcą celem ustalenia terminu rozmowy.
 • Wychowawca grupy maluchy/Misie – Monika Mijal Tokarczyk – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Wychowawca grupy średniaki/Biedronki – Zyta Reinert - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Wychowawca grupy starszaki/Motyliki – Joanna Puszcz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pedagog / nauczyciel przedszkola - Anna Pospiech – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Nauczyciel przedszkola – Agnieszka Wojciechowska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 1. W przedszkolu odbywają się zajęcia j. angielskiego, religii, logopedii, języka mniejszości narodowej- j. niemieckiego.
 2. Prosimy pamiętać, iż termin płatności za przedszkole mija 15-go każdego miesiąca. Prosimy o TERMINOWOŚĆ oraz PRECYZJĘ w przelewie.
 3. W przedszkolu funkcjonuje naliczanie godzinowe (za każdą rozpoczętą godzinę 1 zł). W związku z tym, każde dziecko posiada imienną kartę. Na jej podstawie, jest naliczana opłata za przedszkole. Koszt jednej karty- 15zł. Opłaty dokonujemy u p. Intendentki
 4. Do placówki mogą uczęszczać WYŁĄCZNIE zdrowe dzieci, bez objawów chorobowych sugerujących infekcję lub chorobę zakaźną. Do placówki NIE BĘDĄ wpuszczane dzieci z objawami wskazującymi na infekcję (katar, kaszel, podwyższona temperatura). Bardzo prosimy o dostosowanie się do wytycznych w celu bezpieczeństwa i dobra nas wszystkich.
 5. Rodzice zobowiązani są do zapoznania się z procedurami zapewniania bezpieczeństwa w związku z wystąpieniem epidemii.
 6. Prosimy o zapoznanie się z statutem szkoły i przedszkola dostępnym na stronie szkoły (przedszkole od str. 99)
 7. Zapraszamy wszystkie chętne nowe dzieci wraz rodzicami na zajęcia adaptacyjne w dniach 30-31.08.2021r. w godzinach 9:00-12:00 (poniedziałek i wtorek). Prosimy o przyniesieni obuwia zmiennego.
 1. Harmonogram kursów autobusu szkolnego (autobus zabiera tylko 5 i 6 latki). Odjazd z przystanków w:
 • Odrowąż - 7:10
 • Chorula - 7:25
 • Powrót z przedszkola :
 • Malnia - 14:25 i 15:35